Oferta pracy

Starsza/y Księgowa/y

Smartney Sp. z o.o.

  • Krakowiaków 46, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Krakowiaków 46

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i formalnym

  • Księgowanie operacji gospodarczych

  • Analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych

  • Kontrola wpływów należności, monitorowanie i uzgadnianie rozrachunków oraz potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych

  • Analiza przepisów i wsparcie w rozstrzyganiu kwestii merytorycznych

  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi, raportowanie do organów skarbowych

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca w tym przygotowanie sprawozdań finansowych

  • Udział w procesie raportowania grupowego, w tym kwartalnego raportowania skonsolidowanego

  • Udział w procesie obsługi audytu

  • Przygotowanie sprawozdań, analiz i raportów.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia)

  • Znajomość zagadnień księgowych oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

Mile widziane

  • Znajomość systemu Symfonia

  • Znajomość MSSF

  • Doświadczenie w branży finansowej

  • Benefity

  • STAŁE WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • KOMFORTOWE MIEJSCE PRACY

  • MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI WŁASNYCH POMYSŁÓW I ROZWIĄZAŃ

  • KARTA MULTISPORT

  • PRYWATNE UBEZPIECZENIE ORAZ PAKIET MEDYCZNY

  • PRZYJAZNA ATMOSFERA W ZGRANYM ZESPOLE

  • OWOCE W PRACY

  • LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

  • W SMARTNEY MOŻESZ BYĆ SOBĄ

SMARTNEY SP. Z O.O.

Smartney to nowa firma z sektora FinTech należąca do francuskiej GRUPY ONEY BANK.

Przewiń do profilu firmy

Misją tego stanowiska w Smartney jest samodzielna i kompleksowa obsługa procesów księgowych zapewniających ciągłość funkcjonowania organizacji.