Praca starszy ekspert finansowy, łódzkie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Łódź
    Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste: Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby. Zrobisz to zarówno bezpośrednio w naszym oddziale jak i...
    opublikowana: 11 grudnia 2019
    • Łódź
    Poszukujemy osoby, która posiada: ukończone studia na kierunku ekonomicznym lub prawie czy administracji 3-4 lata doświadczenia w podatkach pośrednich (VAT) bardzo dobrą znajomość w mowie i piśmie języka polskiego i angielskiego bardzo dobrą...
    • Łódź
    Opis stanowiska: realizacja celów sprzedażowych w segmencie Klienta Korporacyjnego, aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Korporacyjnych oraz rozpoznawanie ich potrzeb biznesowych, utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z Regionalnymi Centrami...
    opublikowana: 6 grudnia 2019