Praca starszy inżynier oprogramowania .net - ze znajomością języka angielskiego [rekrutacja prowadzona online]

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Rozmowa rekrutacyjna zdalnie?

Przejdź proces rekrutacyjny, nie wychodząc z domu

Zobacz oferty
  • Rekrutacja zdalna
    • Kraków
    W związku z rozwojem naszego klienta świadczącego usługi z zakresu konsultingu i zarządzania licencjami poszukujemy osoby na stanowisko Senior .NET Developer. Poszukujemy osób, które mają: 5 lat doświadczenia na analogicznym lub pokrewnym...
    opublikowana: 3 kwietnia 2020
    • Wrocław
    Rozwój oprogramowania w oparciu o wymagania zgodnie ze standardami jakości Pisanie testów jednostkowych dla utworzonego oprogramowania Dokumentowanie kodu i opracowane rozwiązania Naprawianie błędów i konserwacja tworzonego oprogramowania Ścisła...
    opublikowana: 1 kwietnia 2020
    • Wrocław
    Opis stanowiska: Jako Starszy Inżynier Oprogramowania .NET z pasją i zaangażowaniem będziesz tworzyć aplikacje w branży finansowej oraz pracować w międzynarodowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania...
    opublikowana: 29 marca 2020