Praca starszy inżynier testów oprogramowania

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Wrocław
    Nasz wymarzony kandydat: ma kilkuletnie komercyjne doświadczenie w testowaniu aplikacji WWW i aplikacji mobilnych Android/iOS, skończył studia lub jest w trakcie studiów m.in. na takich kierunkach: informatyka, elektronika lub kierunki ścisłe...
    opublikowana: 20 lutego 2020
    • Poznań
    Wymagania i umiejętności Znajomość języka programowania Python . Znajomość technik testowania oprogramowania. Znajomość BDD i języka Gherkin Znajomość budowy aplikacji desktopowych i webowych. Znajomość języków SQL i HTML . Umiejętność pracy...
    opublikowana: 18 lutego 2020
    • Stary Laskowiec (pow. zambrowski)
    Zadania: Realizacja zadań z zakresu projektowania, modernizacji i wdrażania elementów projektu zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, Tworzenie dokumentacji technicznej wyrobu, Koordynacja i nadzór nad zmianami w dokumentacji...
    opublikowana: 15 lutego 2020