Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Księgowy

  • Dąbrowa Górnicza, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 25.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie  produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w  80 krajach to ponad 65 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Katowice
Ksiegowy / DG

Zadania:

Osoba na tym stanowisku się zajmie się projektami związanymi z optymalizacją procesów księgowych w organizacji, a ponadto do jej zadań należeć będą:

  • Aktywne uczestnictwo w procesie zamykania ksiąg rachunkowych i uzgadnianiu kont
  • Księgowanie transakcji i dokumentów księgowych
  • Współpraca w prowadzeniu dokumentacji podatkowej i sporządzaniu deklaracji podatkowych
  • Współpraca z działem finansowym, kontrolingiem, działami operacyjnymi  i centralą firmy
  • Współpraca z audytem
  • Przygotowywanie analiz, raportów, zestawień, sprawozdań na wewnętrzne oraz zewnętrzne potrzeby
  • Nadzorowanie procesu wprowadzania i przetwarzania danych księgowy w zautomatyzwanym systemie finansowym
  • Wyjaśnianie niezgodności
  • Udział w projektach mających na celu udoskanalanie procesów księgowych

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pełnej księgowości (najlepiej w dużej organizacji lub firmie produkcyjnej)
  • Praktyczna i szeroka znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Wyższe wykształcenia (Finanse/Księgowość/Ekonomia preferowane)
  • Dobra znajomość programu Excel

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną dla całej rodziny, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do wypoczynku tzw. "Wczasy pod gruszą", kursy językowe, paczki świąteczne dla dzieci i wiele innych
  • Dodatkowe 3 dni płatnego urlopu w roku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w godzinach 7-15 bądź 8-16
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w strukturze firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się