Praca starszy przedstawiciel handlowy, mazowieckie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Garwolin, Żelechów, Pilawa, Warszawa, Sobienie-Jeziory (pow. otwocki), Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Błonie, Stare Babice (pow. warszawski zachodni), Młodzieszyn (pow. sochaczewski)
    Poszukujemy osób spełniających poniższe wymagania: Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, Merchandisera w branży FMCG – warunek konieczny Znajomość lokalnego rynku/branży Znajomość technik sprzedażowych i...
    opublikowana: 22 stycznia 2020
    • Warszawa
    Zadania: Opieka nad zespołem przedstawicieli handlowych. Realizacja planów sprzedażowych, strategii handlowej. Utrzymywanie bieżących relacji handlowych z klientami. Wsparcie przedstawicieli handlowych w osiąganiu celów. Szkolenie i nabór...
    opublikowana: 16 stycznia 2020
    • Warszawa
    Zadania realizowanie projektów dla Orange Polska oraz zlecanych przez grupę Orange w ramach procesu dzielenia się specjalistyczną wiedzą oraz współpraca w ramach centr kompetencji przygotowywanie i realizacja testów usług i systemów,...
    opublikowana: 15 stycznia 2020