Praca starszy specjalista ds. zarządzania ryzykiem

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Łódź
    Zadania: kształtowanie polityki zarządzania ryzykiem w firmie rozwój wewnętrznych mechanizmów ograniczania i kontroli ryzyka w firmie odpowiedzialność za audyty wewnętrzne monitorowanie zgodności podejmowanych działań w firmie z regulacjami...
    opublikowana: 15 stycznia 2020
    • Warszawa
    Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: Opracowywanie i wdrażanie projektów mających charakter systemowych rozwiązań w obszarze zarządzania ryzykiem i usprawnianie istniejącej infrastruktury. Weryfikowanie i aktualizowanie ryzyk oraz...
    opublikowana: 14 stycznia 2020
    • Warszawa
    To stanowisko może być Twoje, jeśli: masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: matematyka, ekonometria bądź inne kierunki ścisłe), masz minimum 5-letnie doświadczenie w bankowości w obszarze zarządzania ryzykiem lub audycie...
    opublikowana: 13 stycznia 2020