Praca starszy specjalista it, małopolskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Kraków
    ZADANIA: Będziesz brać udział w tworzeniu koncepcji, rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych usług MSS Rozwijać i brać udział w pracy zintegrowanego Centrum Operacji Bezpieczeństwa Doradzać klientom w zakresie koncepcji bezpieczeństwa i przenosić ich...
    opublikowana: 10 grudnia 2019
    • Stare Bystre (pow. nowotarski)
    Wymagania: wykształcenie informatyczne; znajomość języka programowania C#; dobra znajomość SQL. Mile Widziane: znajomość dokumentacji pełnej księgowości; doświadczenie w tworzeniu procesów BPM; znajomość oprogramowania Comarch. ...
    opublikowana: 8 grudnia 2019
    • Kraków
    Czym się będziesz zajmować: projektowaniem, kodowaniem oraz wdrażaniem aplikacji zarówno w zakresie front-end (Angular, JS, CSS), jak i back-end (JEE) przygotowaniem wycen prac dla planowanych i realizowanych inicjatyw opiniowaniem projektów...
    opublikowana: 21 listopada 2019