Praca starszy specjalista w dziale utrzymania ruchu

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Jelcz-Laskowice
    Oferujemy: zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia od 4200 zł netto na start, gdy będą spełnione wymogi z ogłoszenia, po 3 miesięcznym okresie próbnym premie motywacyjne możliwość dynamicznego rozwoju pensji...
    opublikowana: 25 września 2020
    • śląskie
    Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej o stabilnej pozycji rynkowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Koordynator Warsztatu w dziale Utrzymania Ruchu. Zakres obowiązków: nadzór nad bieżącą działalnością warsztatu...
    opublikowana: 15 września 2020
    • Lublin
    Zadania: utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji napraw i modernizacji urządzeń produkcyjnych udział...
    opublikowana: 10 września 2020