Praca starszy technik - serwisant

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Jelcz-Laskowice
    Oferujemy: zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia od 4500 zł netto możliwość dynamicznego rozwoju pensji poprzez nabywane doświadczenie i kwalifikacje pracę przy nowoczesnych maszynach pracę w zgranym zespole...
    opublikowana: 21 listopada 2020
    • Dąbrowa Górnicza
    Opis stanowiska: realizacja czynności w zakresie planowania długoterminowej optymalizacji pracy urządzeń energetycznych oraz poprawa ich efektywności pracy (kotły, turbiny, generatory, rurociągi itp.) dotycząca trzech zakładów zlokalizowanych na...
    opublikowana: 19 listopada 2020
    • Warszawa
    Jeżeli chcesz rozwijać się zawodowo w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, a jesteś osobą samodzielną w działaniu, zaangażowaną, odpowiedzialną i umiesz pracować w zespole – to oferta właśnie dla Ciebie! ...
    opublikowana: 18 listopada 2020