Oferta pracy

Starszy/a Asystent ds. Administracyjnych

NMS RecruitmentO firmie

6 000‐8 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej Instytucji Finansowania,
która oferuje usługi bankowości, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • prowadzenie dokumentacji i nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów,
  • sprawdzanie poprawności dokumentacji,
  • sporządzanie pism oraz dokumentów w języku polskim i angielskim (przy współpracy z lektorami),
  • przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji,
  • nadzór merytoryczny (w porozumieniu z kancelarią prawną) nad dokumentacją,
  • inicjowanie i tworzenie procedur, przepisów wewnętrznych bądź dokumentacji przy współpracy z kancelarią prawną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie, administracja),
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • wysokie zdolności czytania ze zrozumieniem, wyszukiwania informacji oraz logicznego myślenia,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Access, Word, Power Point),
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin; planowana data rozpoczęcia współpracy od 1.11.2020 (możliwa także 01.12.2020),
  • stabilne warunki pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz praktycznych umiejętności z zakresu finansów, administracji i prawa,
  • możliwość rozwoju zawodowego (między innymi udział w ciekawych szkoleniach).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy