Logo Pracuj.pl

Starszy/-a Asystent/-ka w dziale Audytu Ogólnego

VGD Audyt sp. z o.o.O firmie

VGD Audyt sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 148

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie wybranych odcinków pracy z zakresu badań sprawozdań finansowych oraz innych usług atestacyjnych,
  • współrealizacja projektów z zakresu badania i przeglądu sprawozdań finansowych oraz innych usług na rzecz Klientów VGD,
  • bieżący kontakt i współpraca z Klientami VGD w ramach realizowanych projektów,
  • pozyskiwanie i weryfikacja dokumentacji oraz analiza danych,
  • przygotowywanie dokumentacji badania,
  • współpraca z innymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w dziale audytu lub 2 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z rachunkowością / podatkami / finansami,
  • chęć dalszego rozwoju w tematyce rachunkowości, podatków i finansów,
  • samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • chęć poszerzania wiedzy oraz doskonalenia umiejętności analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stałe godziny pracy (9:00-17:00),
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • system dodatkowych benefitów – kafeteria MyBenefit,
  • współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem specjalistów,
  • udział w ciekawych projektach oraz indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • finansowanie szkoleń dla Biegłych Rewidentów.

O nas

VGD jest międzynarodową siecią firm posiadającą oddziały m.in. w Polsce, Bułgarii, Belgii, Czechach, Holandii, Luksemburgu, Rumunii, Niemczech, Słowacji i na Węgrzech. W każdym z krajów VGD współpracuje z miejscowymi specjalistami gwarantując najwyższą jakość usług.

VGD Audyt w Polsce oferuje Klientom usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych i różnorodnych usług poświadczających, doradztwa transakcyjnego i biznesowego.

Naszym głównym priorytetem jest dbałość o Klientów, których zaufanie zdobywamy dzięki wysokim kwalifikacjom i doświadczeniu naszych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Starszy/-a Asystent/-ka w dziale Audytu Ogólnego, Aleje Jerozolimskie 148, Ochota, Warszawa