Oferta pracy

Starszy/a Księgowy/a (Accounts Payable)

arvato Finance

  • Uniwersytecka 13, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Uniwersytecka 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola poprawności danych księgowych,

  • Księgowanie faktur od dostawców (praca z systemem SAP oraz Basware),

  • Ustalanie salda rozrachunków,

  • Monitoring terminów płatności,

  • Vendor Master Data Management,

  • Obsługa zapytań klienta oraz korespondencji wewnętrznej,

  • Przygotowywanie danych w celach raportowych,

  • Udział w procesach standaryzacji oraz ulepszeń procesowych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego oraz j. angielskiego (poziom B2),

  • Ponad 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowym (AP/ PtP),

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów/ rachunkowości,

  • Dokładność i sumienność w realizacji zadań,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Excel),

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Rozwinięte umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość udziału w projektach improvementowych,

  • Międzynarodowe środowisko pracy – możliwość codziennej pracy z wykorzystaniem języków obcych,

  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wstępny wywiad telefoniczny

2

Weryfikacja języka obcego

3

Spotkanie

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych.

Przewiń do profilu firmy