Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy/a Księgowy/a

Olivit sp. z o.o.O firmie

5 5009 800 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • kontakt oraz negocjacje z urzędami oraz bankami ulokowanymi w Anglii,

  • monitorowanie i analiza najnowszych przepisów prawnych,

  • ścisła współpraca z Zarządem oraz doradztwo,

  • rozliczanie rachunków bankowych, przygotowywanie i księgowanie faktur, dokonywanie wpisów korygujących, kontry między kontami, obsługa wszystkich obszarów księgi zakupów i sprzedaży, obliczanie stanów magazynowych, dokonywanie płatności, zamówień

  • zarządzanie różnymi zapytaniami - bank, księgowi, klienci, dostawcy, kierownictwo i współpracownicy,

  • faktoring, zarządzanie pożyczkami importowymi oraz re-kredytami

  • pomoc w rachunkowości na koniec miesiąca i na koniec roku,

  • przygotowywaniu deklaracji VAT, przygotowywanie informacji do Intrastat

  • przygotowanie raportów płacowych,

  • tworzenie korespondencji i dokumentów, prowadzenie rejestrów, arkuszy kalkulacyjnych i baz danych

Nasze wymagania

  • posługuje się płynnie językiem angielskim, min. C1,

  • doskonale zna i wykorzystuje funkcje Excela,

  • posiada doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku, min. 3 lata,

  • jest osobą skrupulatną i spostrzegawczą,

  • cechuje się chęcią poszerzenia swojej wiedzy z zakresu księgowości polskiej oraz angielskiej,

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości polskiej oraz angielskiej

  • znajomość od praktycznej strony platformy HSBC Business i HSCB net.

To oferujemy

  • możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu księgowości polskiej i angielskiej,

  • pracę w ciekawej, rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • nieformalną kulturą organizacyjną

  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, masaże w biurze),

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer etc),

  • pracę w ciekawej lokalizacji Poznania.

Olivit sp. z o.o.

Firma Olivit Sp. z o.o. należy do grupy jednego z liderów dystrybucji suplementów prozdrowotnych i witamin w Europie. Grupa dystrybuuje produkty niemal 150 marek do ponad 50 krajów w Europie i na świecie, ponadto posiada magazyny i biura w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Przewiń do profilu firmy