Starszy/a Księgowy/a w dziale Księgi Głównej z j. hiszpańskim

SGSO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zamknięcia okresów księgowych
  • naliczanie rezerw
  • księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie kont bankowych
  • obsługa ewidencji środków trwałych
  • rozliczenia międzyokresowych kosztów
  • analiza i uzgadnianie kont księgi głównej
  • raportowanie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w księdze głównej
  • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze Finansów i Rachunkowości)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1 (wykorzystanie głównie w piśmie)
  • znajomość j. hiszpańskiego na poziomie min. B1 (wykorzystanie głównie w piśmie)
  • znajomość MS Excel

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w dziale GL/ R2R
  • możliwość pracy częściowo zdalnej w Katowicach
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w godzinach biznesowych
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna (Medicover), ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Program Inicjatyw Pracowniczych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 94 000 pracowników.

Starszy/a Księgowy/a w dziale Księgi Głównej z j. hiszpańskim, pomorskie