Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy/-a Księgowy/-a

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma usługowa działająca na polskim rynku, lider w swojej branży prowadzi obecnie rekrutacje na stanowisko

    Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko: Starszy/-a Księgowy/-a
    miejsce pracy: Warszawa

    Kluczowe zadania:

    • wsparcie Głównej Księgowej w procesie zamykania ksiąg
    • aktywny udział w sporządzaniu deklaracji VAT
    • analiza danych w systemie księgowym, sprawdzanie poprawności oraz kompletności  księgowań,
    • dekretowanie i księgowanie dokumentów
    • wyliczenia i księgowanie rezerw , rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
    • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
    • przygotowywanie deklaracji, sprawozdań i raportów na potrzeby instytucji zewnętrznych oraz audytu
    • współpraca z pozostałymi działami firmy i klientami zewnętrznymi

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości,
    • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu sporządzania deklaracji podatkowych
    • praktyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
    • dobra znajomość  procesów finansowo-księgowych ;
    • min. 4-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości
    • biegła obsługa pakietu MS Office;
    • bardzo dobra organizacja pracy;
    • dyspozycyjność, zaangażowanie odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • umowa o pracę na nas nieokreślony po okresie próbnym i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • pracę w  dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • pakiet usług medycznych; kartę MulitiSport

    Prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

    top
    Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 ze zm.) kandydatów do pracy jest Home Broker S.A. z siedziba w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22(1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Administratora także w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu kandydaci powinni wyrazić zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych zgodnie z wzorem przedstawionym przez administratora w trakcie procesu rekrutacji.