Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy/a Księgowy/a

UHY ECA SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Pawliczka 25, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

UHY ECA SPÓŁKA AKCYJNA

Pawliczka 25

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości powierzonych spółek;

  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;

  • dekretowanie i bieżące księgowanie dokumentów zgodnie z polskimi przepisami;

  • wykonywania procedur zamknięcia okresu księgowego;

  • sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów dla Klientów firmy;

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,

  • wdrażanie usprawnień w obsługiwanych procesach finansowo-księgowych,

  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne dla mniej doświadczonych członków zespołu.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości lub specjalisty ds. sprawozdawczości;

  • dobra znajomość systemów księgowych (preferowany system Enova);

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych z zakresu VAT i CIT oraz ustawy o rachunkowości;

  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych;

  • wykształcenie wyższe lub średnie;

  • zaawansowana znajomość MS Office, zwłaszcza Excel;

  • ukierunkowanie na rozwój zawodowy;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • odpowiedzialność, sumienność i rzetelność;

  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach księgowości;

  • możliwość współpracy z klientami międzynarodowymi;

  • udział w ciekawych projektach z zakresu digitalizacji procesów finansowo-księgowych,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Kartę MultiSport

  • Przyjazną atmosferę

  • Dwa dodatkowe dni wolne od pracy

  • Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

  • Możliwość nauki języka angielskiego

działa na rynku od ponad 10 lat, jest członkiem Urbach Hacker Young International Limited - międzynarodowej sieci firm audytorskich i konsultingowych. Nasz profesjonalizm i kompetencje potwierdza wysokie miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych firm audytorskich w Polsce.

Przewiń do profilu firmy