Starszy/a Specjalista/ka ds. Komunikacji Wewnętrznej i Employer Brandingu

CANAL+ Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii komunikacji wewnętrznej CANAL+ Polska - lidera rynku płatnej telewizji w Polsce

  • Prowadzenie działań budujących wewnętrzny i zewnętrzny employer branding

  • Tworzenie i redagowanie angażujących treści na potrzeby komunikacji wewnętrznej z wielu różnych kategorii - zarówno z obszaru HR i Administracji, jak również tych bardziej konsumenckich, związanych np. z filmami, serialami czy sportem

  • Rozwijanie nowoczesnych narzędzi komunikacji, w tym m.in. zarządzanie intranetem, tworzenie treści video (samodzielnie lub z pomocą profesjonalnej ekipy telewizyjnej), organizacja webinariów czy spotkań online

  • Organizacja aktywności budujących zaangażowanie pracowników (np. konkursy, eventy pracownicze)

  • Wspieranie wewnętrznych działów w firmie w procesie komunikowania zmian, nowych projektów, inicjatyw czy usług

  • Realizowanie niestandardowych akcji i kampanii wizerunkowych

  • Obsługa intranetu i innych kanałów komunikacji

Nasze wymagania

  • Masz zacięcie dziennikarskie, wiesz jak pozyskiwać informacje z wewnętrznych i zewnętrznych źródeł, a szybkie redagowanie angażujących treści przychodzi Ci z łatwością - także w języku angielskim

  • Nie boisz się stanąć przed kamerą i za kamerą - w końcu będziesz pracować/pracowała w telewizji

  • Masz doskonałe zdolności komunikacyjne, jesteś proaktywny/proaktywna i lubisz pracę z ludźmi

  • Prowadzenie kilku projektów komunikacyjnych w tym samym czasie nie jest dla Ciebie stresujące, ponieważ samodzielnie i sprawnie organizujesz swoją pracę

  • Wiesz jak zbudować dobrą strategię EB czy plan działań komunikacyjnych

  • Wiesz jak zorganizować event, o którym będą mówić wszyscy

  • Śledzisz najnowsze trendy w komunikacji i employer brandingu, jesteś kreatywny/kreatywna i poszukujesz nowych rozwiązań

  • Wiesz jak napisać brief czy plan komunikacji

  • Przykładasz uwagę do detali - znajdziesz każdą niespójność i literówkę

  • Masz wyczucie estetyczne i potrafisz współpracować z działami kreacji i marketingu, a podstawowa umiejętność obsługi programów graficznych nie przysporzy Ci problemów

  • Masz doświadczenie w obsłudze kanałów social media (LinkedIn, YouTube, Facebook) i intranetu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole

  • realny rozwój umiejętności

  • nową, unikalną i cenną wiedzę

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet sportowy

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach finansowanych przez firmę

  • dostęp do bogatej oferty CANAL+

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • realizacja pasji sportowych w firmowych drużynach

  • refundacja okularów z ZFŚS

  • codziennie „godzina bez spotkań”

  • przyjazny proces onboardingu

  • bezpłatny dostęp do oferty CANAL+ (CANAL+ Online, TIDAL)

CANAL+ to nowoczesna oferta premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy