Starszy/a Specjalista/ka ds. Konsolidacji i Sprawozdawczości Finansowej

Grupa PracujO firmie

9 00012 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie okresowych skonsolidowanych sprawozdań finansowych zgodnie z UoR i MSSF

  • weryfikacja poprawności pakietów konsolidacyjnych spółek z grupy kapitałowej na potrzeby sporządzania skonsolidowanego sprawozdania finansowego

  • współpraca z grupą kapitałową w zakresie sporządzania okresowej informacji sprawozdawczej

  • uzgadnianie transakcji realizowanych pomiędzy spółkami wchodzącymi w skład grupy kapitałowej

  • uczestnictwo w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych

  • współpraca z zespołem księgowości i controllingu

  • sporządzanie sprawozdawczości obowiązkowej dla GUS i NBP

  • współpraca z audytorami w związku z badaniem sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie audytowe związane z badaniem sprawozdań finansowych grup kapitałowych)

  • bardzo dobra znajomość UoR i MSSF

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sporządzenie sprawozdania finansowego

  • praktyczna znajomość MS Excel

  • zdolności analitycznego myślenia

  • odpowiedzialności za powierzone zadania

  • umiejętność pracy w zespole i terminowość

To oferujemy

  • Pracę w modelu FLEX (2 dni pracy w biurze i 3 dni pracy zdalnej tygodniowo) od września 2021

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • opieka stomatologiczna

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • program emerytalny

    • firmowa biblioteka

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    Etapy rekrutacji
    1

    Rozmowa z Rekruterem

    2

    Spotkanie online z przyszłym przełożonym

    3

    Spotkanie online z przyszłym przełożonym i członkiem zespołu

    Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

    Przewiń do profilu firmy