Logo Pracuj.pl

Starszy/a Specjalista/ka ds. Obsługi Wydarzeń

MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH POLINO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja projektów i wydarzeń (eventy, działania i wydarzenia promocyjne, konferencje prasowe) organizowanych na terenie Muzeum;
  • przygotowywanie szczegółowego harmonogramu, określanie zasobów koniecznych do organizacji wydarzenia oraz koordynacji procesu jego realizacji;
  • przygotowywanie dokumentów i przeprowadzanie zapytań ofertowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz prawem zamówień publicznych;
  • pozyskiwanie klientów do współpracy w ramach działalności komercyjnej Muzeum;
  • wsparcie w zarządzaniu powierzchniami przeznaczonymi do komercyjnej dzierżawy w Muzeum (restauracja i sklep).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3 letnie doświadczenie w organizacji wydarzeń i konferencji;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • umiejętność budowania oraz zarządzania relacjami z klientami;
  • zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność prowadzenia kilu projektów równolegle;
  • umiejętność pracy pod presją zadań i czasu;
  • kreatywność, poszukiwanie niestandardowych rozwiązań, pozytywna energia do działania;
  • dyspozycyjność;
  • mile widziane: doświadczenie w pracy w instytucji kultury; wiedza i umiejętności/doświadczenie w zakresie zarządzania projektami; znajomość prawa zamówień publicznych.

To oferujemy

  • umowę o pracę na w wymiarze pełnego etatu;
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

O nas

„Najambitniejsza instytucja kultury utworzona w Polsce od upadku komunizmu.”

Rick Lyman, The New York Times, 22.10.2014

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN jest nowoczesnym centrum edukacji i kultury o międzynarodowym zasięgu. Naszą misją jest przywracanie pamięci o tysiącletniej historii polskich Żydów i kształtowanie wzajemnego zrozumienia i szacunku wśród Polaków i Żydów, społeczeństw Europy i świata.

Starszy/a Specjalista/ka ds. Obsługi Wydarzeń, Warszawa