Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Personalnych – Kadry

S&T Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Postępu 21D, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

S&T Poland Sp. z o.o.

Postępu 21D

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie umów oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem i współpracą, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wewnętrznymi regulacjami.

  • Szczegółowa weryfikacja poprawności dokumentów personalnych.

  • Współpraca z zewnętrzną firmą płacową w zakresie koordynacji procesów związanych ze sporządzaniem list płac oraz zapewnienie terminowego przepływu danych płacowo-kadrowych.

  • Praca w systemie TETA HR w zakresie generowania raportów i wprowadzania wybranych danych.

  • Prowadzenie i aktualizowanie baz danych pracowników i współpracowników.

  • Sporządzanie sprawozdań do GUS oraz raportów kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne.

  • Współpraca z zewnętrzną firmą w zakresie BHP.

  • Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem programu PPK.

  • Udzielanie pracownikom wsparcia w sprawach kadrowych.

  • Udział w bieżących projektach prowadzonych przez Dział Personalny.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (mile widziane kierunki: ZZL, psychologia, prawo, ekonomia).

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz aktualizacja wiedzy w zakresie zmieniających się przepisów.

  • Znajomość zasad zawierania umów cywilnoprawnych.

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze kadrowym.

  • Bardzo dobra znajomość Excela i umiejętność wykorzystania tego narzędzia do usprawnienia pracy z danymi.

  • Dobra organizacja czasu pracy i terminowość.

  • Odpowiedzialność i dyskrecja w pracy z danymi wrażliwymi.

  • Umiejętność rozwiązywania skomplikowanych zagadnień.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym.

Mile widziane

  • Znajomość programu TETA HR.

  • Doświadczenie zdobyte w pracy w dużej organizacji.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony 1,5 roku.

  • Otwartą, wspierającą atmosferę w zgranym, nastawionym proaktywnie zespole.

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover.

  • Pakiet rekreacyjno-sportowy Multisport.

  • Naukę języka angielskiego na platformie TUTLO.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Pozytywną energię oraz inspirujące dyskusje na tematy branżowe i nie tylko 😉.

S&T należy do międzynarodowej grupy zatrudniającej blisko 5 tys. pracowników w 32 krajach na całym świecie. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych. Jako jeden z niewielu podmiotów na rynku dysponuje własną siecią 13 biur serwisowych zlokalizowanych na terenie całego kraju, gwarantujących lokalne wsparcie użytkowników w trybie 24/7.

Przewiń do profilu firmy