Oferta pracy

Starszy/a Specjalista/ka ds. Podatkowych

Europejski Fundusz LeasingowyO firmie

  • Legnicka 48 C-D, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie rozliczeń podatkowych oraz kontrolę poprawności rozliczeń podatkowych

  • okresową analizę zapisów kont księgowych pod względem podatkowym

  • współpracę z organami podatkowymi i skarbowymi oraz udzielanie odpowiedzi na ich zapytania

  • współpracę z audytorami

  • udzielanie wsparcia merytorycznego innym jednostkom organizacyjnym oraz udzielenie odpowiedzi na ich zapytania

  • opiniowanie wewnętrznych dokumentów, umów, koncepcji biznesowych od strony podatkowej

  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych

  • współudział w przygotowaniu dokumentacji cen transferowych

  • nadzór nad wypełnianiem obowiązków związanych z przepisami w zakresie raportowania schematów podatkowych (tzw. MDR)

  • powyższe obowiązki będą dotyczyły pełnej obsługi od 2 do 4 spółek z Grupy EFL

Nasze wymagania

  • min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wykształcenia wyższego kierunkowego: rachunkowość, finanse, bankowość, prawo

  • praktycznego doświadczenia w podatkach od strony kalkulacyjnej oraz opiniodawczej

  • terminowości i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • myślenia analitycznego

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

  • dobrej znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę

  • ciekawą pracę i rozwój poprzez uczestnictwo w strategicznych projektach firmy

  • wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji

  • przyjazną atmosferę pracy

  • opiekę medyczną, pakiet sportowo-rekreacyjny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy