Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy/a Specjalista/ka ds. rekrutacji - IT

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 07.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Edge One Solutions jest technologiczną spółką informatyczną o profilu konsultingowym. Nasz zespół tworzy obecnie ponad 150 pasjonatów najnowszych technologii. Specjalizujemy się we wdrożeniach, integracji i utrzymywaniu systemów informatycznych.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Starszy/a Specjalista/ka ds. rekrutacji (IT)
    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze IT
    • Aktywne pozyskiwanie i poszukiwanie kandydatów
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami i pracownikami
    • Poszukiwanie nowych metod docierania do kandydatów
    • Aktualizacja firmowej bazy kandydatów
    • Wsparcie działań employer branding’owych Edge1S

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze IT (warunek konieczny)
    • Znajomość metodyk i narzędzi wspierających proces rekrutacji
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętność organizacji własnej pracy
    • Wysokie umiejętności interpersonalne
    • Kreatywność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania

    Oferujemy:

    • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
    • Niezbędne narzędzia pracy (konto premium na portalach społecznościowych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanych kompetencji + system premiowy
    • Dodatkowe pakiety (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
    • Kurs języka angielskiego w siedzibie firmy
    • Liczne imprezy, eventy integracyjne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą:
    Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.