Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy/a Specjalista/ka ds. rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 26.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    REK/WAW/0718

    Obowiązki:

    • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
    • analiza bazy i rynku oraz aktywne poszukiwania, w celu dotarcia do najlepszych kandydatów w tym direct,
    • współpraca z firmami zewnętrznymi,
    • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami,
    • ocena kompetencji kandydatów,
    • prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji,
    • sporządzanie bieżących raportów i analiz,
    • prowadzenie szkoleń dla zespołu rekrutacyjnego,
    • mile widziana znajomość zagadnień AC/DC.

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
    • minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku,
    • mile widziane wykształcenie wyższe,
    • znajomość przepisów prawa pracy,
    • wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne,
    • inicjatywa w działaniu i samodzielność,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • umiejętność podejmowania decyzji,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
    • pakiet szkoleń,
    • wynagrodzenie stałe, adekwatne do posiadanego doświadczenia plus premie powiązane z wynikami,
    • szeroki pakiet benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis