Młodszy/a Specjalista/tka ds. controllingu projektów i spółek grupy

mBank

  • Prosta 18, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

mBank

Prosta 18

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w zadaniach z zakresu zarządzania projektami, m.in. analiza opłacalności projektów bankowych, opiniowanie Business Case;

  • koordynacja ścieżki decyzyjnej projektów, współpraca przy obsłudze posiedzeń Komitetu Zarządzania Zasobami;

  • współpraca przy analizie działalności i wyników finansowych, bilansów spółek oraz przygotowanie komentarzy, materiałów w tym zakresie m.in. na potrzeby zarządu banku i rad nadzorczych spółek;

  • udział w procesie zarządzania spółkami strategicznymi banku, m.in.: poprzez dokonywanie wyceny akcji/udziałów należących do banku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane finansowe/ekonomiczne/ekonometryczne/matematyczne

  • doświadczenie w pracy w instytucji finansowej będzie dodatkowym atutem

  • wiedza w zakresie analizy sprawozdań finansowych, wskaźników finansowych, wyceny przedsiębiorstw, oceny opłacalności, rachunkowości zarządcza.

  • zdolność rozwiązywania problemów oraz umiejętność wnioskowania na bazie wyników analiz

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word i MS Power Point (z think-cellem)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Zaprosimy Cię na spotkanie (online)

3

Damy znać, jak Ci poszło!

Zespół

Dołącz do zespołu, który koncentruje się na finansowym aspekcie relacji ze spółkami Grupy i jest wsparciem merytorycznym i analitycznym dla Zarządu Banku, członków rad nadzorczych spółek Grupy. Włączamy się w relacje spółek z biznesem i obszarami kosztowymi, a także bierzemy udział w procesie zarządzania projektami w Banku, m.in. analizujemy ich opłacalność, monitorujemy realizację budżetów. Brzmi ciekawie – dołącz do nas!

mBank

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Przewiń do profilu firmy