Green Factory Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Starszy/a Specjalista/tka ds. Personalnych

Green Factory Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Błonie-Wieś (pow. warszawski zachodni)

    Błonie-Wieś (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowej pracowników

  • Kontrola terminowości badań lekarskich, szkoleń BHP

  • Współpraca ze służbą BHP

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych kadrowych, zwolnień lekarskich, urlopów itp.

  • Obsługa programu Płatnik

  • Obsługa ZFŚS, PPK, benefitów pracowniczych

  • Przygotowywanie pism związanych z obsługą kadrową, zaświadczeń o zarobkach, regulaminów i procedur

  • Wsparcie procesu rekrutacji

  • Sporządzanie raportów GUS

  • Wsparcie kierowników w obszarach HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane ZZL lub pokrewne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Własna inicjatywa, samodzielność oraz zaangażowanie

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawy umowy o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju w strukturach grupy

  • Możliwość realizowania własnych pomysłów

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, podarunkowe karty świąteczne, karty Multisport, karty lunch)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • grupowe, dofinansowanie karty Multisport

  • bony świąteczne

  • karta na posiłki

  • vouchery kino/teatr

Green Factory Logistics jest operatorem logistycznym specjalizującym się w magazynowaniu i transporcie produktów spożywczych w temperaturach kontrolowanych, w różnym zakresie od 0 do 15 st C. Firma posiada trzy centra dystrybucyjne zlokalizowane w Błoniu, Niepruszewie i Sosnowcu o łącznej powierzchni magazynowej 25 000 m2. Dostawy drobnicowo-paletowe i całopaletowe realizowane są 7 dni w tygodniu z nadzorem 24 godzinnym. Usługi dostaw świadczone są w oparciu o zasoby taboru 250 naczep chłodniczych wyposażonych w urządzenia mobilne posiadające rozwinięte systemy telematyczne umożliwiające pełną kontrolę śledzenia ładunku oraz przekazywanie wartości rejestrowych do systemu TMS a także kontrolę temperatury przewożonego ładunku z poziomu komputera on line. Green Factory Logistics działa zgodnie z certyfikatami IFS, FRC oraz BIO oraz polityką odpowiedzialnego rozwoju. Obecnie firma zatrudnia 150 pracowników.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje