Starszy/-a Specjalista/-tka w Dziale Chemiczno-Farmaceutycznym

SciencePharma Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Chełmska 30/34

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów związanych z rozwojem produktów leczniczych,

  • Praca z dokumentacją produktów leczniczych, w tym opracowywanie/ocena części chemiczno-farmaceutycznej dokumentacji rejestracyjnej,

  • Prowadzenie dyskusji merytorycznych z Agencjami rejestracyjnymi w toku prowadzenia procedury rejestracyjnej/zmian po-rejestracyjnych,

  • Prowadzenie i uczestnictwo w audytach GMP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu farmaceutycznym, chemicznym lub pokrewnym,

  • Minimum 3 lata doświadczenia w firmie farmaceutycznej w analityce, produkcji lub rozwoju leków,

  • Znajomość wytycznych unijnych oraz prawa farmaceutycznego w zakresie opracowywania dossier produktu leczniczego i umiejętność dokonywania samodzielnej interpretacji prawa dla potrzeb realizowanych zadań,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na bardzo dobrym poziomie,

  • Praktyczna znajomość programów MS Office (Word i Excel),

  • Samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów,

  • Łatwość w formułowaniu myśli i wniosków w formie pisemnej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów GMP,

  • Doświadczenie w pracy z produktami ATMP.

To oferujemy

  • Niekorporacyjne środowisko pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,

  • Pracę w trybie hybrydowym oraz ruchomy czas pracy,

  • Kursy językowe,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Spotkania integracyjne,

  • Kafeteria MyBenefit, Karta sportowa,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Parking firmowy,

  • Możliwość zgłaszania własnych pomysłów,

  • Program poleceń pracowniczych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • kafeteria MyBenefit

  • Zajęcia językowe

Jeśli chcesz się rozwijać i realizować interesujące projekty – DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU !

Zapraszamy do nadsyłania CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

SciencePharma to dynamicznie rozwijająca się, polska firma consultingowa działająca na rynku farmaceutycznym od 2004r. Nasz zespół realizuje ambitne projekty związane z wprowadzaniem produktów leczniczych na rynek polski i zagraniczny, badaniami klinicznymi i nieklinicznymi oraz monitoringiem działań niepożądanych na rzecz wielu firm farmaceutycznych.

NAUKA, ROZWÓJ, RZETELNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ I ZAUFANIE to wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy.

Przewiń do profilu firmy