Logo Pracuj.pl

Starszy Administrator baz danych MS SQL Server

eService Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • bieżące zarządzanie bazami danych Microsoft SQL Server
  • dbanie o bezpieczeństwo systemów, regularne patchowanie
  • optymalizacja i troubleshooting baz danych
  • współpraca z zespołami projektowymi w zakresie rozwoju zarządzanych baz danych
  • wdrażanie rozwiązań HA

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • 3-letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
  • administracja bazami MSSQL na poziomie eksperckim
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z optymalizacją zapytań
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z wymiarowaniem platformy dla baz danych
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z zapewnieniem wysokiej dostępności
  • znajomość serwerowych systemów operacyjnych Microsoft
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2)

Mile widziane

  • doświadczenie w branży kartowej

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

11

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • opieka stomatologiczna
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka dla dziecka

Witamy w eService,

jesteśmy polską firmą z siedzibą w Warszawie, skąd obsługujemy klientów na obszarze 11 krajów Europy. Jako część międzynarodowej Grupy EVO jesteśmy europejskim hubem IT, technologii, zarządzania i rozwoju produktów, które codziennie mają wpływ na życie milionów użytkowników kart płatniczych.

Będąc największym operatorem płatności bezgotówkowych w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, wspieramy przedsiębiorców w cyfrowym świecie transakcji płatniczych. Dajemy im narzędzia, dzięki którym mogą jeszcze lepiej obsługiwać swoich klientów, niezależnie od tego gdzie są i w jaki sposób chcą dokonać zakupu.

Od ponad 20 lat budujemy świat, w którym transakcje płatnicze przebiegają niemal niezauważalnie, są szybkie, bezpieczne i wygodne. Nieprzerwana ewolucja rynku usług finansowych wymaga od nas ciągłego rozwoju, innowacyjnego myślenia oraz budowania rozwiązań i kompetencji, które jeszcze wczoraj nie istniały. Tworzymy je i rozwijamy się wraz z nimi, rosnąc w tempie 20 proc. rocznie.

Wierzymy w siłę naszych wartości, którymi są: uczciwość, odpowiedzialność, różnorodność i praca zespołowa – dzięki nim nasi pracownicy i klienci zostają z nami na lata.

eService należy do notowanej na NASDAQ spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

Starszy Administrator baz danych MS SQL Server, Jana Olbrachta 94, Wola, Warszawa