Logo Pracuj.pl

Starszy Administrator ERP

RESPECT ENERGY S.A.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

RESPECT ENERGY S.A.

Ludwika Rydygiera 8

Żoliborz

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • DAX

  • SQL

  • Comarch ERP Optima

  • Comarch ERP XL

  • T-SQL

Mile widziane

  • C#

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie księgowości i controlingu w zakresie bieżących potrzeb dostosowywania konfiguracji systemu oraz sporządzania raportów z poziomu bazy danych,
  • Migracja danych ERP do hurtowni danych,
  • Tworzenie raportów w Power BI zgodnych z IFRS
  • Analiza jakości danych

Nasze wymagania

  • Zaawansowany poziom znajomości DAX, T-SQL
  • Zaawansowany poziom znajomości: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, w zakresie struktur baz danych, konfiguracji i administrowania.
  • Znajomość podstaw księgowości niezbędny do prawidłowego sporządzania raportów oraz efektywnej współpracy z księgowością

  • Podstawowa znajomości C#,

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dowolny rodzaj umowy
  • Szkolenia oraz duże możliwości rozwojowe
  • Pracę w organizacji IT w trakcie zmian technologicznych, z bardzo małym długiem technologicznym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Starszy Administrator ERP, Ludwika Rydygiera 8, Żoliborz, Warszawa