Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Administrator IT

Allcon Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Łużycka 6

Mały Kack

Gdynia

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy oraz rozwiązywanie codziennych problemów związanych z działaniem systemów IT

  • nadzór nad wykonywaniem kopii bezpieczeństwa

  • monitoring, utrzymanie, rozwój sieci szkieletowej i dostępowej infrastruktury sieciowej (LAN i WAN);

  • utrzymywanie sprawnej i stabilnej pracy sieci bezprzewodowej;

  • zapewnienie bezpieczeństwa dla dostępu z zewnątrz do infrastruktury IT;

  • udział w projektach i wdrożeniach w zakresie rozwoju infrastruktury i systemów sieciowych;

  • tworzenie dokumentacji technicznej, schematów i dokumentacji

  • monitorowanie, utrzymywanie i wdrażanie środowisk systemów serwerowych, macierzowych i NAS

  • realizacja bieżących spraw utrzymaniowych w zakresie systemów operacyjnych

  • wdrażanie nowych usług i rozwiązań odpowiadającym potrzebom biznesowym

  • wspieranie pozostałych pracowników działu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 4 lata

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

  • umiejętność administracji urządzeniami HPE, Cisco, Fortinet lub podobnymi w zakresie switching'u i routingu na poziomie zaawansowanym

  • doświadczenie w utrzymaniu i monitorowaniu domeny AD, serwerów z systemem MS Windows Server oraz komputerów i terminali z systemem MS Windows

  • umiejętność tworzenia i aktualizacji dokumentacji systemowej i serwerowej

  • umiejętność zarządzania sieciami LAN i WAN, konfiguracja urządzeń sieciowych (firewalle, routery, switche),

  • doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu środowiskami wirtualnymi (Hyper-V), środowiskami HA,

  • doświadczenie w zarządzaniu serwerem i bazami danych MS SQL Server,

Mile widziane

  • znajomość systemów operacyjnych Linux

  • Znajomość systemu Zabbix

To oferujemy

  • Samodzielne, w pełni wyposażone stanowisko pracy.

  • Stabilną pracę z bardzo dobrymi warunkami do rozwoju zawodowego (praca na pełen etat, umowa na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym).

  • Dobrą atmosferę oraz wszechstronne wsparcie.

  • Pakiet medyczny, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe.

  • Dobrze skomunikowaną lokalizację (Łużycka Office Park).

  • System szkoleń wewnętrznych dopasowanych do potrzeb pracownika

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne