Oferta pracy

Starszy Administrator IT

ELEKTRONIKA S.A.O firmie

7 000‐12 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Pucka 5
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ELEKTRONIKA S.A.

Pucka 5

Gdynia

Elektronika S.A.

Elektronika S.A. to hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Zaopatrujemy producentów urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy.

Opis stanowiska

Zadaniem naszego zespołu jest wspieranie innych działów firmy w ich codziennej pracy oraz wdrażanie rozwiązań optymalizujących biznes. Dlatego, poza umiejętnościami technicznymi, istotna dla nas jest znajomość procesów biznesowych związanych ze sprzedażą, logistyką i gospodarką magazynową oraz umiejętność pracy projektowej w zespole. Jako dział wspierający ludzi, po prostu musimy ich lubić i być dla nich wyrozumiali. Działamy zespołowo i staramy się, aby każdy z nas zdobył kompetencje potrzebne do wykonywania wspólnych zadań. W trosce o dobro firmy, ale i własne, staramy się utrzymywać szerokie kompetencje pozwalające na wzajemne zastępstwa i różnorodność wykonywanych zadań.

Jako starszy administrator IT będziesz zajmować się opieką i rozwojem infrastruktury informatycznej, w tym:

  • administrowaniem infrastrukturą serwerową i sieciową
  • projektowaniem i wdrażaniem nowych rozwiązań
  • kierowaniem rozwojowymi projektami IT
  • wsparciem technicznym użytkowników końcowych – II linia wsparcia
  • przygotowaniem i konserwacją stanowisk roboczych
  • kontaktem z dostawcami i realizacją zamówień na potrzeby działu IT

Wymagania

  • dobra znajomość Windows Server 2019 – poziom MCSA (Hyper-V, AD, DNS, DHCP, WSUS)
  • dobra znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WLAN, WAN, VoIP)
  • dobra znajomość Windows 10
  • umiejętność administracji Office 365
  • profesjonalne podejście do zagadnień bezpieczeństwa
  • samodzielność, proaktywność, inicjatywa i chęć zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy
  • znajomość jęz. angielskiego (dokumentacja techniczna)
  • znajomość SQL Server i Exchange Server będzie silnym atutem

Oferujemy

  • różnorodność zadań i szeroką przestrzeń do rozwoju oraz wykorzystywania wiedzy eksperckiej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę z hardware’m wysokiej klasy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy