Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Administrator IT (Windows)

Uniwersytet WarszawskiO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezawaryjnego działania systemów i aplikacji

  • Planowanie i wdrażanie nowych systemów i aplikacji

  • Lokalizowanie, diagnozowanie i rozwiązywanie incydentów i problemów systemowych oraz sprzętowych (serwery, macierze dyskowe)

  • Wsparcie zespołu deweloperskiego w rozwoju usług

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku w dziale IT

  • Wykształcenie wyższe (profil informatyczny lub techniczny)

  • Znajomość Windows Server 2012 r2 i 2016

  • Znajomość rozwiązań Microsoft Active Directory, Exchange, SharePoint, MS SQL

  • Znajomość PowerShell'a

  • Znajomości technologii wirtualizacji (VMware / Hyper-V)

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do monitoringu

  • Znajomości języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji

Mile widziane

  • Znajomość systemów Linux (Debian / Ubuntu / Red Hat)

  • Umiejętności programowania w językach skryptowych (Bash / Python)

  • Znajomość Storage Spaces

  • Znajomość systemów dyskowych (Raid / NFS / CEPH)

  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT / SVN)

  • Znajomość rozwiązań do load balancingu (F5)

  • Wiedzę z zakresu zagadnień sieci TCP/IP oraz DNS

  • Znajomości narzędzi automatyzacji procesów (Ansible)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Biuro w centrum Warszawy, blisko metra (stacja Nowy Świat – Uniwersytet)

  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

O nas

Uniwersytet Warszawski największa, najlepsza i jedna z najstarszych szkół wyższych w Polsce, a jednocześnie najdłużej działająca uczelnia w stolicy poszukuje osoby na stanowisko Starszy Administrator IT (Windows).