Logo Pracuj.pl

Starszy Administrator Systemów i Aplikacji

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Hyper-V

  • Active Directory

  • DNS

  • Microsoft Exchange

  • Forcepoint

  • VMware

  • Windows Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administracja systemami Windows (wersje serwerowe)
  • administracja systemami poczty elektronicznej Microsoft Exchange i Forcepoint
  • administracja środowiskiem VMware
  • administracja systemem tworzenia kopii zapasowych
  • administracja systemami pamięci masowej
  • administracja aplikacjami pracującymi w środowisku Windows

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub technicznym
  • co najmniej 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość systemów z linii Windows Server
  • bardzo dobra znajomość systemów Microsoft Exchange
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • znajomość systemów i standardów związanych z tworzeniem kopii zapasowych
  • znajomość standardów wirtualizacji - VMware, Hyper-V
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • wyprawka dla dziecka
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Poszukujemy osob

Starszy Administrator Systemów i Aplikacji, Jana Olbrachta 94, Warszawa