Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Administrator Systemów

PKO Faktoring S.A.O firmie

PKO Faktoring S.A.

aleja "Solidarności" 171

Warszawa

PKO Faktoring – jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą faktoringową, należącą do Grupy Kapitałowej PKO Bank Polski S.A. Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób i wspólnie tworzymy przyjazne i nastawione na rezultat miejsce pracy.

W chwili obecnej poszukujemy doświadczonej osoby do pracy na stanowisku:

Zadania na stanowisku:

  • monitorowanie poprawności i ciągłości działania systemów operacyjnych i środowisk
  • monitorowanie zdarzeń wydajnościowych obciążenia systemów i środowisk, w celu wyeliminowania potencjalnych problemów oraz ciągłego ich usprawniania
  • wykonywanie prac utrzymaniowych: zarządzanie poprawkami, wydajnością i dostępnością systemów i środowisk
  • wdrażanie nowych systemów, aplikacji biznesowych oraz czynny udział w projektach rozwijających infrastrukturę spółki
  • rozwiązywanie problemów i incydentów w ramach II linii wsparcia
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwane umiejętności:

  • minimum 5 lata doświadczenia zawodowego w administracji systemami oraz usługami opartymi głównie o rozwiązania Microsoft
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania i systemów operacyjnych (W7/ W10/ Windows Server 2012/ 2016)
  • bardzo dobra znajomość zagadnień w obszarze Active Directory (usługi AD, DNS, FS, Cluster)
  • znajomość technologii wirtualizacji VMware oraz utrzymania środowisk z wykorzystanie narzędzia VSphere
  • znajomość budowy środowisk aplikacyjnych opartych o technologie Microsoft (IIS, ASP .Net)
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa środowisk Microsoft (hardering)
  • znajomość administracji środowiskami MS SQL Server (backup, monitoring, konserwacja)
  • znajomość administracji systemami Linux (CentOS, RedHat)

Mile widziane:

  • Znajomość MS Reporting Services
  • Znajomość: Tomcat, Apache, Rabbit MQ
  • Certyfikaty, projekty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

W zamian za dobrą pracę oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B w jednej z najlepszych firm faktoringowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce,
  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne