Oferta pracy

Starszy Administrator Systemów

Klient Pracuj.pl

6 0008 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie podatku VAT

  • Weryfikacja rejestrów VAT i sporządzanie JPK_V7M

  • Udział w czynnościach sprawdzających prowadzonych przez organy podatkowe

  • Opiniowanie projektów umów pod kątem zgodności ich treści z obowiązujący przepisami VAT

  • Zapewnienie ciągłości działania systemów backoffice oraz zwirtualizowanych środowisk aplikacyjnych

  • Przeprowadzenie procesu migracji środowisk standalone do środowiska zwirtualizowanego

  • Nadzór i weryfikacja procesu Disaster Recovery

Nasze wymagania

  • Exchange w wersji 2003 (+) oraz Microsoft 365 – biegła umiejętność instalacji i konfiguracji

  • VMware 15.5 oraz 16.0 – biegła umiejętność instalacji i konfiguracji oraz zarządzania środowiskami zwirtualizowanymi

  • Microsoft SQL Serwer 2005 (+) – biegła umiejętność instalacji i konfiguracji

  • Microsoft Windows Serwer 2003 (+) – biegła umiejętność instalacji i konfiguracji

  • Active Directory – biegła znajomość

  • Znajomość Windows Datacenter 2019

  • Znajomość zagadnień infrastruktury sieciowej / konfiguracja sieci WAN, LAN

  • Znajomość baz danych Oracle, MySQL

  • Znajomość systemów Linux

  • Znajomość zasad licencjonowania oprogramowania Microsoft

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

To oferujemy

  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt lub inną formę

  • Możliwość pracy w trybie mieszanym (praca zdalna + praca w biurze)

  • Szkolenia

TECHNOLOGIE

WMware, Active Directory, Exchange, SQL Server, IIS