Oferta pracy

Inetum Polska

  • Wołoska 24, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 24

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory DNS

  • DHCP

  • Windows Server

  • SQL Server

  • SharePoint

  • Hyper-V

Mile widziane

  • System Center Orchestrator

  • SCCM

  • Cisco

  • Fortigate

  • Palo Alto

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie serwerami z rodziny Microsoft (m.in. Active Directory DNS, DHCP, Windows Server, SQL Server, Sharepoint, Hyper-V);

  • Instalowanie i konfigurowanie nowych systemów, a także zarządzanie i administracja zgodnie z wewnętrznie przyjętymi wymogami;

  • Odpowiedzialność za działanie sprzętu serwerowego (serwery, macierze itd.), sieciowego (routery, switche) oraz instalacje, konfigurację sprzętu.

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w administracji systemami Microsoft;

  • Wiedza na temat wirtualizacji, w szczególności Hyper-V;

  • Doświadczenie w administrowaniu usługami SharePoint i MS Exchange;

  • Doświadczenie w administrowaniu Office 365;

  • Znasz jeden z języków skryptowych: Powershell, Bash, Python;

  • Diagnozowanie i lokalizowanie problemów sieciowych;

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz sprawne działanie pod presją czasu;

  • Bycie zaangażowanym, samodzielnym i rzetelnym;

  • Posiadanie umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – wsparcie również dla osób z zagranicy;

  • Dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych.

  • Doświadczenie w administrowaniu Linux;

  • Doświadczenie w administrowaniu System Center Orchestrator i/lub SCCM;

  • Umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych Cisco, Fortigate lub Palo Alto.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę z pakietem benefitów

  • Możliwość realizacji siebie, podejmowanie nowych wyzwań;

  • Wsparcie doświadczonego zespołu;

  • Nowoczesną, wyzwalającą kreatywność przestrzeń do pracy;

  • Doborowe towarzystwo: jesteśmy ambitni, otwarci i nie jest nam „wszystko jedno”;

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).