Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Agent ds. Transportu Morskiego (Spedytor)

UPSO firmie

UPS

Komitetu Obrony Robotników 45b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie transportu morskiego eksportowanych / importowanych towarów

  • uzgadnianie z klientami sposobu i miejsca odbioru / dostarczenia ładunku oraz innych warunków zlecenia

  • sporządzanie i wysyłanie awizo wysyłkowych / awizo dostaw do klientów

  • prowadzenie i weryfikacja rozliczeń ze spedytorami, podwykonawcami usług transportowych

  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej dotyczącej przesyłek

  • przygotowywanie raportów na potrzeby działu

  • sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej dotyczącej przesyłek w transporcie morskim dla klientów firmy

Nasze wymagania

  • 6 miesięcy doświadczenia w dziale frachtu morskiego, drogowego lub kolejowego

  • dobra znajomość języka angielskiego, min. poziom B1

  • zainteresowanie zagadnieniami transportu morskiego

  • wykształcenie wyższe logistyczne będzie atutem

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętności komunikacyjne i pracy w grupie

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport/kino)

  • realne możliwości rozwoju i awansu (wprowadzona polityka promocji wewnętrznej)

  • pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.