Logo Pracuj.pl

Starszy Analityk Biznesowo-Systemowy

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Enterprise Architect

Mile widziane

  • XML

System operacyjny

O projekcie

Masz doświadczenie analityczne w dużych systemach? Chcesz budować złożone aplikacje integrujące się z innymi systemami? Jeśli tak, dołącz do nas i rozwijaj system zwiększający bezpieczeństwo ruchu drogowego.

(obecnie praca w 100% zdalna, docelowo w jednej z lokalizacji: Warszawa, Rzeszów, Łódź, Katowice lub praca zdalna uwzględniająca delegacje do Warszawy)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych klientów oraz wymagań systemowych
  • Tworzenie dokumentów analitycznych w ramach specjalizacji merytorycznej i obowiązujących procedur.
  • Szacowanie pracochłonności analizy i definiowaniem celów, zakresów, produktów i zadań analizy biznesowej/systemowej
  • Zaangażowanie analityczne w proces produkcyjny na etapie testów wewnętrznych oraz odbioru jakościowego u klienta
  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń dla użytkowników końcowych oprogramowania

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego analityka
  • Umiejętność zbierania i specyfikowania wymagań z zastosowaniem języka UML
  • Znajomość notacji BPMN
  • Doświadczenie w tworzeniu schematów wymiany danych (XSD, XML) z wykorzystaniem standardu XML Schema oraz narzędzia Altova XML Spy
  • Umiejętność specyfikowania i modelowania wymagań (korzystamy z Enterprise Architect)
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Umiejętność zbierania i opracowania specyfikacji wymagań biznesowych
  • Umiejętność współpracy z programistami i klientami w celu diagnozy różnic między implementacją a specyfikacją systemu
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów analitycznych z Klientem celem zebrania wymagań biznesowych i dla użytkowników końcowych oprogramowania

  • Znajomość sektora administracji publicznej
  • Doświadczenie w pracy w dużych, złożonych projektach
  • Doświadczenie w przygotowywaniu propozycji rozwiązań z zakresu architektury biznesowej na podstawie dokonanej analizy
  • Umiejętność przekształcania treści biznesowych zawartych w regułach biznesowych na szczegółowe wytyczne, algorytmy oraz wyrażenia systemowe.
  • Szacowanie pracochłonności analizy i definiowanie celów, zakresów, produktów i zadań analizy biznesowej/systemowej

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • tester manualny
  • project manager
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • automatyzacja testów
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Starszy Analityk Biznesowo-Systemowy, Białystok