Oferta pracy

Starszy Analityk Biznesowo-Systemowy

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

System operacyjny

O projekcie

Masz doświadczenie analityczne w dużych systemach? Chcesz budować złożone aplikacje integrujące się z innymi systemami? Jeśli tak, dołącz do nas i rozwijaj system zwiększający bezpieczeństwo ruchu drogowego.

(obecnie praca w 100% zdalna, docelowo w jednej z lokalizacji: Warszawa, Rzeszów, Łódź, Katowice lub praca zdalna uwzględniająca delegacje do Warszawy)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych klientów oraz wymagań systemowych

  • Tworzenie dokumentów analitycznych w ramach specjalizacji merytorycznej i obowiązujących procedur.

  • Szacowanie pracochłonności analizy i definiowaniem celów, zakresów, produktów i zadań analizy biznesowej/systemowej

  • Zaangażowanie analityczne w proces produkcyjny na etapie testów wewnętrznych oraz odbioru jakościowego u klienta

  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń dla użytkowników końcowych oprogramowania

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego analityka

  • Umiejętność zbierania i specyfikowania wymagań z zastosowaniem języka UML

  • Znajomość notacji BPMN

  • Doświadczenie w tworzeniu schematów wymiany danych (XSD, XML) z wykorzystaniem standardu XML Schema oraz narzędzia Altova XML Spy

  • Umiejętność specyfikowania i modelowania wymagań (korzystamy z Enterprise Architect)

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji analitycznej i projektowej

  • Umiejętność zbierania i opracowania specyfikacji wymagań biznesowych

  • Umiejętność współpracy z programistami i klientami w celu diagnozy różnic między implementacją a specyfikacją systemu

  • Umiejętność prowadzenia warsztatów analitycznych z Klientem celem zebrania wymagań biznesowych i dla użytkowników końcowych oprogramowania

Mile widziane

  • Znajomość sektora administracji publicznej

  • Doświadczenie w pracy w dużych, złożonych projektach

  • Doświadczenie w przygotowywaniu propozycji rozwiązań z zakresu architektury biznesowej na podstawie dokonanej analizy

  • Umiejętność przekształcania treści biznesowych zawartych w regułach biznesowych na szczegółowe wytyczne, algorytmy oraz wyrażenia systemowe.

  • Szacowanie pracochłonności analizy i definiowanie celów, zakresów, produktów i zadań analizy biznesowej/systemowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy