Oferta pracy

Starszy Analityk Biznesowo-Systemowy

Britenet Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 700 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania:

  • Projektowanie rozwiązań biznesowych z wykorzystaniem narzędzi BPMN, UML, prototypownia GUI
  • Proponowanie i konsultowanie rozwiązań biznesowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań
  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej
  • Wdrażanie issuerów (emitentów)

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze kart kredytowych
  • Znajomość UML, BPMN 2.0, Enterprise Architect
  • Ogólna znajomość architektury korporacyjnej
  • Znajomość SQL, SOAPUI, SQLDeveloper
  • Wiedza w zakresie interfejsów plikówych(pliki płaskie)
  • Znajomość architektury systemów opartych o szyne ESB
  • Znajomość EMV; ISO 8583; BASE24
  • Język angielski na poziomie minimum B2
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku:

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 3 lat, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014, Nr 1182 z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy