Oferta pracy

Analityk Biznesowy - Data Intelligence Solutions

KPMG

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

KPMG

Inflancka 4a

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Power BI

O projekcie

W zespole Data Intelligence Solutions dostarczamy usługi z zakresu analityki danych, rozwiązań Business Intelligence (BI) oraz zarządzania ładem danych (data governance). Na rynku wyróżnia nas nie tylko najwyższa jakość dostarczanych rozwiązań pod względem technologicznym, ale także wiedza i doświadczenie biznesowe w kształtowaniu aplikacji BI i systemów raportowania. Projekty realizujemy dla Klientów z różnych branż, usprawniając procesy raportowania informacji zarządczej w ramach funkcji sprzedaży, marketingu, produkcji, logistyki, finansów, zakupów, HR i wielu innych.

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie możliwości automatyzacji procesów raportowania,

  • Doradztwo w zakresie projektowania efektywnej struktury raportowania, biorąc pod uwagę specyfikę rozwiązań typu Business Intelligence,

  • Wsparcie klienta w zakresie analizy wymagań biznesowych na potrzeby rozwoju raportowania BI oraz aplikacji low-code,

  • Doradztwo w zakresie definicji informacji zarządczej oraz wskaźników,

  • Projektowanie raportów operacyjnych i kokpitów zarządczych pod względem logiki funkcjonalno-biznesowej,

  • Prowadzenie warsztatów biznesowych,

  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej,

  • Nadzór nad kompletnością i poprawnością wypracowywanych rozwiązań,

  • Ścisła współpraca z właścicielem biznesowym, kierownikiem projektu, ekspertami obszarów biznesowych w celu efektywnej realizacji projektów,

  • Zarządzanie projektem i współpraca z analitykami biznesowymi oraz deweloperami w zespole.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lat doświadczenia zawodowegona podobnym stanowisku lub doświadczenia w doradztwie biznesowym, analizie i modelowaniu procesów, analizie ryzyka operacyjnego lub kontrolingu,

  • Znajomość konceptów związanych z wizualizacją danych,

  • Znajomość mierników efektywnościowych związanych z różnymi obszarami działalności przedsiębiorstwa,

  • Znajomość specyfiki rozwiązań Business Intelligence, w szczególności Microsoft Power BI,

  • Doświadczenie we współpracy z klientem w zakresie identyfikacji i analizy wymagań oraz w prowadzeniu warsztatów biznesowych,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętności miękkie w zakresie komunikacji z klientem i członkami zespołu projektowego, prezentacji, efektywnego przeprowadzania warsztatów,

  • Umiejętność operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków,

  • Wykształcenie wyższe – preferowane: finanse i rachunkowość, metody ilościowe lub pokrewne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie doradczej,

  • Certyfikat CIMA, ACCA albo w trakcie certyfikacji,

  • Znajomość pozostałych komponentów Microsoft Power Platform (Power Apps, Power Automate).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie UoP lub współpraca w formie B2B,

  • Współpracę z renomowanymi klientami w trakcie różnorodnych projektów,

  • Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej,

  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, przy zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym,

  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bony okolicznościowe,

  • Możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy,

  • Możliwość pracy zdalnej.

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 219 000 pracowników w 147 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy