Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Analityk Biznesowy

Britenet Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

Mile widziane

  • Confluence

  • JIRA

O projekcie

W ramach projektu stworzona została koncepcja kompleksowego podejścia do potrzeb współczesnego obywatela i przedsiębiorcy. Obecnie rozwijana jest platforma, która służy do publikacji stron administracji rządowej lecz w następnych latach będzie rozwijana jako centralna platforma publikacji treści i e-usług.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie złożonej analizy biznesowej

  • Definiowanie problemów i potrzeb na poziomie biznesowym

  • Określanie interesariuszy, otoczenia biznesowego oraz wpływu projektów na organizację

  • Określanie zdolności oraz wariantów biznesowych

  • Określanie KPI dla projektów

  • Przygotowanie słowników, reguł oraz procesów biznesowych

  • Zbieranie, analiza i dokumentowanie wymagań biznesowych

  • Proponowanie i konsultowanie rozwiązań biznesowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań

  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w roli Analityka Biznesowego

  • Doświadczenie w pracy przy projektach IT

  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się

  • Zdolność do precyzyjnej komunikacji z przedstawicielami zespołów biznesowych oraz IT

  • Znajomość: BPMN, UML, zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań biznesowych dla projektów IT, modelowaniem otoczenia i procesów biznesowych oraz inżynierią oprogramowania

  • Wiedza i doświadczenie projektowe w obszarze rozwiązań dla klienta masowego /obywatela

  • Umiejętność prezentacji wyników analizy i rekomendacji dla zróżnicowanego gremium odbiorców.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 900 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Przewiń do profilu firmy