Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Analityk Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    logotoptop
    top
    Aktualnie pracujemy dla jednego z czołowych producentów i dystrybutorów napojów wysokoprocentowych w Europie. Organizacja jest wiodącym graczem w swojej branży w Polsce, której początki działalności sięgają lat 90. Nasz klient posiada szerokie portfolio produktów - ponad 500 gatunków trunków, pochodzących z regionów z całego świata.

    Organizacja stawia na innowacyjność i szeroki rozwój technologiczny. Jeśli chcesz rozwijać własne kompetencje poprzez udział w innowacyjnych, ciekawych projektach na dużą skalę, związanych z rozwojem środowiska technologicznego jest to oferta dla Ciebie.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

    • Udział w projektach rozwoju środowiska systemowego, tj. wdrożenia nowych modułów i funkcjonalności w systemach IT
    • Udział w analizie biznesowej i systemowej nowych funkcjonalności w ramach systemu klasy ERP (szczególnie w zakresie modułów logistycznych i sprzedażowych)
    • Udział w projektach związanych z integracją
    • Ścisła współpraca z pracownikami po stronie „biznesu”
    • Zbieranie wymagań biznesowych, tworzenie specyfikacji technicznych, rekomendowanie zmian w systemach IT
    • Odpowiedzialność za wdrażanie zatwierdzonych zmian i propozycji poprzez pełnienie funkcji IT Business Partnera / Ownera w organizacji
    • Udział w wyborze partnerów biznesowych oraz ścisła współpraca z wybranymi dostawcami rozwiązań IT
    • Tworzenie różnych raportów i dokumentacji technicznej

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Wykształcenie wyższe (studia z zakresu informatyki bądź dziedzin pokrewnych)
    • Doświadczenie zawodowe w analizie biznesowej i technicznym wdrażaniu zmian w systemach klasy ERP
    • Znajomość języka SQL na poziomie średnio zawansowanym
    • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów
    • Doświadczeniu w udziale/prowadzeniu projektów IT
    • Komunikatywność i pro-biznesową postawa, asertywność
    • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
    • Mile widziany background administracyjny i/lub programistyczny
    • Mile widziana znajomość obszarów sprzedaż/logistyka

    Nasz klient oferuje:

    • Samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w ciekawych projektach IT
    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o liderskiej pozycji na rynku
    • Pracę w przyjaznej i luźnej atmosferze
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system premiowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 8433

    W CV prosimy zamieścić klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Simplicity Recruitment z siedzibą w Warszawie, ul. Bonifraterska 17, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).