Oferta pracy

Starszy analityk Business Intelligence

CCC S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie raportów w Power BI;

  • Zbieranie wymagań biznesowych i przekładanie je na język techniczny;

  • Współpraca z zespołami IT nad pozyskaniem danych do modelu z systemów;

  • Testowanie technicznie i funkcjonalnie raporty;

  • Opracowywanie metod kontroli poprawności danych;

  • Współpraca z zespołami IT nad automatyzacją zasilania raportów;

  • Wspieranie użytkowników końcowych;

  • Utrzymywanie rozwiązania.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w przetwarzaniu i analizie danych;

  • Doświadczenie jako analityk biznesowy/ analityk logistyki/ analityk e-commerce lub praca w dziale controllingu/ logistyki/ e-commerce

  • Doświadczenie w pracy z Power BI i znajomość DAX- mile widziane;

  • Wykształcenie wyższe z jednego z wymienionych zakresów - Business Information Systems/ zarządzanie systemami informatycznymi/ Finanse i Rachunkowość/ Controlling;

  • Doświadczenie w pracy z SQL;

  • Znajomość standardów IBCS;

  • Praktyczna wiedza i zrozumienie relacyjnych baz danych i modeli tabelarycznych;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie;

  • Komunikatywność i bardzo wysoko rozwinięta kultura osobista;

  • Umiejętność działania pod presją czasu i rozwiązywania problemów;

  • Samoorganizacja, chęć do działania i głowa pełna pomysłów.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • innowacyjne środowisko pracy,

  • Dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy