Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Analityk Data Science

AIQLABS sp. z o.o.O firmie

  • Staniewicka 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

AIQLABS sp. z o.o.

Staniewicka 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie modeli i narzędzi analiz ryzyka kredytowego oraz analiz ryzyka wyłudzeń;

  • Stałe rozwijanie wdrażanych modeli;

  • Projektowanie, modyfikowanie i optymalizowanie rozwiązań oceny ryzyka kredytowego przy wdrażaniu nowych produktów;

  • Testowanie wdrażanych rozwiązań pod kątem poprawności silnika decyzyjnego;

  • Tworzenie specyfikacji technicznych wdrażanych rozwiązań;

  • Tworzenie narzędzi analitycznych wspierających procesy biznesowe (np. sprzedaż, marketing).

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym profilu;

  • Umiejętność programowania w języku Python (preferowane) lub R;

  • Umiejętność przetwarzania danych oraz budowania modeli uczenia maszynowego;

  • Bardzo dobra znajomość SQL;

  • Umiejętność opisywania procesów analitycznych end2end wraz z wizualizacją wyników;

  • Doświadczenie we wprowadzaniu modeli uczenia maszynowego na produkcję;

  • Chęć stałego rozwoju wiedzy i kompetencji;

  • Nastawienie na współpracę zespołową.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe powyżej 4 lat;

  • Doświadczenie w kształtowaniu polityki kredytowej;

  • Umiejętność analizowania rozproszonych danych (wewnętrznych oraz ogólnodostępnych) dla efektywnego ich wykorzystania w silnikach decyzyjnych;

  • Umiejętność kreowania efektywnych procesów z zastosowaniem modeli predykcyjnych w procesach decyzyjnych i wyceny ryzyka;

  • Gotowość do współpracy i wsparcia biznesu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • Możliwości wprowadzania Twoich pomysłów w życie;

  • Szkolenia i certyfikacje;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Ruchomy czas pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku.

AIQLABS to dynamicznie rozwijający się, nowoczesny fintech, posiadający w swoim portfolio produkty kierowane do klientów indywidualnych i biznesowych.

Przewiń do profilu firmy