Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Analityk Ds. Decyzji Kredytowych

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PKO Bank Hipoteczny S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
STARSZY ANALITYK DS. DECYZJI KREDYTOWYCH
Biuro Analiz Kredytowych
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref. Nr ref.: 1025/2017
Główne zadania:
  • ocena ryzyka kredytowego klienta na podstawie dokumentów źródłowych, w tym ocena zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej, ocena transakcji i warunków jej przeprowadzenia, ocena prawnych proponowanych zabezpieczeń,
  • podejmowanie decyzji kredytowych,
  • zgłaszanie propozycji dotyczących modyfikacji przepisów wewnętrznych w zakresie oceny ryzyka kredytowego,
  • ewidencja i rejestracja realizowanych operacji.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w zakresie szacowania ryzyka kredytowego, podejmowania decyzji kredytowych w ramach przyznanych kompetencji (udokumentowane);
  • praktycznej znajomości zagadnień dotyczących oceny ryzyka kredytów hipotecznych,
  • bardzo dobrych zdolności analitycznych i krytycznego myślenia,
  • umiejętności formułowania jasnych, syntetycznych rekomendacji oraz wyciągania trafnych i logicznych wniosków
  • dokładności i dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy w zespole,
  • bardzo dobrej znajomości Pakietu MS Office (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint),
  • znajomość metod wyceny nieruchomości będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach Grupy PKO Banku Polskiego,
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę zdrowotną i system szkoleń.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz, z dopiskiem w temacie wiadomości „nr ref.: 1025/2017”.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się