Starszy analityk finansowo-commercialowy / Kontroler finansowo-commercialowy

Wavemaker Sp. Z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie budżetowym – budżet roczny, aktualizacja prognoz

  • Wyjaśnianie różnic rachunku zysków i strat w porównaniu do planu, przygotowywanie analiz porównawczych przychodów, kosztów

  • Cykliczne sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu, udziałowców

  • Przygotowywanie dokumentacji dot. procedur SOX

  • Raporty dotyczące ubezpieczeń należności oraz ubezpieczanie należności

  • Raporty zyskowności klientów

  • Udział w tworzeniu dokumentacji cen transferowych

  • Udział w audytach klienckich / SOX

  • Zarządzanie bazą kontraktów klienckich

  • Analizy biznesowe ad hoc

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Znajomość programu Symfonia

  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel (praca z dużą liczbą danych, tabelami przestawnymi)

  • Umiejętność tworzenia analiz, raportów i zestawień finansowych

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania logicznych wniosków

  • Podstawy rachunkowości

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudniania

  • Pracę w największej agencji mediowej w Polsce

  • Pozytywną i wspierającą atmosferę w zespole

  • Model pracy hybrydowej (możesz pracować zdalnie lub z naszego nowego biura w Centrum Praskim Koneser)

  • Opiekę medyczną (Medicover)

  • Kartę Multisport lub kafeterię Medicover Benefits

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • platforma benefitowa