Starszy Analityk Finansowy (Dział Informacji Zarządczej w Departamencie Kontrolingu)

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

 Finanse

Twoje zadania:

  • Udział w przygotowaniu biznesplanu, budżetu i okresowych prognoz finansowych grupy PLAY
  • Dokonywanie przekrojowych analiz finansowych
  • Aktywny udział w procesie raportowania zarządczego
  • Utrzymanie i rozwój modeli finansowych
  • Wsparcie w procesach kontrolingowych dla spółek zależnych z grupy PLAY (Virgin Mobile Polska, 3S)
  • Ścisła współpraca z całą organizacją w bieżących zadaniach

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym w konsultingu, kontrolingu lub pokrewnych działach
  • Znasz struktury RZiS, bilansu, rachunku przepływów pieniężnych i podstawowych zależności pomiędzy nimi
  • Posiadasz umiejętność tworzenia oraz weryfikacji zaawansowanych modeli finansowych
  • Cechuję Cię otwartość we współpracy z wszystkimi jednostkami w organizacji
  • Bardzo dobrze znasz język angielski i nie boisz się go używać w codziennej komunikacji
  • MS Excel i Power Point nie kryją przed Tobą żadnych tajemnic
  • Masz doświadczenie w pracy z hurtowniami danych i narzędziami BI oraz interesujesz się rynkiem telekomunikacyjnym (mile widziane)

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne