Ta oferta pracy jest nieaktualna od 927 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Analityk Finansowy

  • Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. firma zajmująca się produkcją detali i komponentów do silników lotniczych, będąca częścią międzynarodowego holdingu działającego na terenie Europy i USA poszukuje osoby na stanowisko:

STARSZY ANALITYK FINANSOWY
Miejsce pracy: Rzeszów

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Analiza marży sprzedawanych wyrobów
  • Bieżąca analiza rzeczywistego i standardowego kosztu wytworzenia wyrobów gotowych oraz analiza odchyleń
  • Kontrola i analiza kosztów rodzajowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc
  • Wsparcie analityczne decyzji biznesowych
  • Wsparcie we wdrożeniu i rozwoju systemu MRP/ ERP
  • Opracowywanie budżetu i kontrola odchyleń
  • Analizy opłacalności inwestycji
  • Ścisła współpraca z pionem operacyjnym i logistycznym przedsiębiorstwa w zakresie sporządzania prognoz (rachunku wyników i bilansu)
OFERUJEMY
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stałe zatrudnienie
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie funkcjonowania biznesu i związanych z tym zależności finansowych
  • Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość zagadnień związanych z kontrolingiem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Min 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy z systemem MRP/ ERP
  • Mile widziana znajomość baz „Access”
  • Mile widzialne doświadczenie w księgowości
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania a przedstawiona oferta na stanowisko "STARSZY ANALITYK FINANSOWY"  jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami wyślij CV i list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania, pisząc w tytule wiadomości nazwę stanowiska, lub pocztą tradycyjną na adres firmy: MB Aerospace Rzeszów Sp. z .o.o. ul. Przemysłowa 9b, 35-105 Rzeszów.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn 29.08.1997 o Ochronie Danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 283 z późniejszymi zmianami)”

Informujemy, że w procesie rekrutacji kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłanych formularzy nie zwracamy.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się