Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Analityk Finansowy

  • Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. firma zajmująca się produkcją detali i komponentów do silników lotniczych, będąca częścią międzynarodowego holdingu działającego na terenie Europy i USA poszukuje osoby na stanowisko:

    STARSZY ANALITYK FINANSOWY
    Miejsce pracy: Rzeszów

     ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Analiza marży sprzedawanych wyrobów
    • Bieżąca analiza rzeczywistego i standardowego kosztu wytworzenia wyrobów gotowych oraz analiza odchyleń
    • Kontrola i analiza kosztów rodzajowych
    • Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc
    • Wsparcie analityczne decyzji biznesowych
    • Wsparcie we wdrożeniu i rozwoju systemu MRP/ ERP
    • Opracowywanie budżetu i kontrola odchyleń
    • Analizy opłacalności inwestycji
    • Ścisła współpraca z pionem operacyjnym i logistycznym przedsiębiorstwa w zakresie sporządzania prognoz (rachunku wyników i bilansu)
    OFERUJEMY
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stałe zatrudnienie
    • Możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie funkcjonowania biznesu i związanych z tym zależności finansowych
    • Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne
    WYMAGANIA
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • Znajomość zagadnień związanych z kontrolingiem
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
    • Min 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Doświadczenie w pracy z systemem MRP/ ERP
    • Mile widziana znajomość baz „Access”
    • Mile widzialne doświadczenie w księgowości
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy

    Jeżeli spełniasz powyższe wymagania a przedstawiona oferta na stanowisko "STARSZY ANALITYK FINANSOWY"  jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami wyślij CV i list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania, pisząc w tytule wiadomości nazwę stanowiska, lub pocztą tradycyjną na adres firmy: MB Aerospace Rzeszów Sp. z .o.o. ul. Przemysłowa 9b, 35-105 Rzeszów.

    Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn 29.08.1997 o Ochronie Danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 283 z późniejszymi zmianami)”

    Informujemy, że w procesie rekrutacji kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłanych formularzy nie zwracamy.